| pampamboo a întrebat:

Ce as putea sa-l intreb pe baiatul de care imi place de lol ca sa par interesata de ce joaca el? ( avand in vedere ca el joaca lol )! Ms!

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

E mai constructiv să descoperi ce puncte comune ai cu el şi să te axezi pe alea. Crezi că dacă te prefaci interesată de nişte chestii de care nu-ţi pasă deloc ăla e prost şi nu vede sau ce? laughing

| Dracoola a răspuns:

Intra in vorba cu el, vezi ce se intampla. Il poti intreba despre ce joaca. Ceva de genul: "Ce joc e asta?" etc. Daca nu e dobitoc, va pricepe macar ca vrea sa conversati. In genere un om interesat de o tipa si abordat de aceasta va cam stii ce are de facut, de zis.

| mleonte81 a răspuns:

Intreaba-l despre pozitii:lui unde ii place sa joace?
Ii place mid, top lane, or bottom lane?

| Burjon a răspuns:

Intreaba-l altceva, e prea prosteasca chestia asta cu jocurile! nu se intampla in fiecare zi sa te intrebe o fat depre jocurile pe care le joci!