| bombonikamika a întrebat:

de vreo luna ma inteleg foarte prost cu familia din cauza iubitului si imi creaza probleme toti membri familiei siau pierdut increderea in mine ce sa ma fac cum sa-mi recapat increderea mentionez(din cauza asta m-am despartit de iubit)

Răspuns Câştigător
| Eℓℓa a răspuns:

Salut,bombonikamika!:-)
In primul rand, cere-le scuze si spune-le ca de acum inainte ii vei consulta in acest capitol din viata ta.Incearca pe cat poti o perioada sa nu le iesi din cuvant si sa nu le creezi probleme.Mai fa-le cate o mica atentie si apropie-te de membra/ul care te rasfata si repara relatia cu ea/el si spune-i sa incerce sa vorbeasca cu restul familiei!batting eyelashes
Nu-ti face griji, familia tot familia ramane si le va trece in timp.Pe viitor asculta-le opinia ca sa nu mai faci acceiasi greseala!

4 răspunsuri:
| Eℓℓa a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat! Imi poti da si mie funda?

| bombonikamika explică:

Mersi mult ziz:*

| bombonikamika explică:

Desigur:*

| Ghost a răspuns:

Incearca sa detaliezi mai pe larg ce ai facut ca sa stim cum sa abordam discutia