| AndreeaM1 a întrebat:

Spuneti-mi nume de baieti destul de frumoase. :X Funda

Răspuns Câştigător
| YoyoMada a răspuns:

Cu litera A: Andrei,Adi,Adrian,Alex,Andy,Alin,Adelin,Aurel,Augustin
cu litera B: Bogdan
cu litera C: Cristian,Costel,Costi,Cornel,Catalin,Calin,Ciprian,Chiriac
cu litera D: Dragos,David,Doru,Dinu,Danut
cu litera E: Emil,Eugen
cu litera F: Florin
cu litera G: Gheorghe,George,Gicu,Gelu,Gigel,Gabriel,Ghita,Grigore
cu litera I: Irinel,Iulian,Ionel
cu litera L: Laurentiu
cu litera M: Marian
cu litera N: Nelu,Neculai,Nicusor
cu litera O:Octav,Octavian,Oliviu,Ovidiu
cu litera P: Petrica,Petrisor
cu litera R: Radu,Robert,Razvan,Rares
cu litera S: Stefan,Sandu,Sandel,Sebastian,Silviu
cu litera T: Teodor,Tanase,Tudor
cu litera V: Vasile, Valentin, Viorel
cu litera L: Liviu.
Cam atatea stiu
Scrii pe google nume de baieti romanesti si gasesti acolo f f multe
Bafta! :*:*:*:*

| Vasy0105 a răspuns (pentru YoyoMada):

Cica cu litera '''V'' Vasile laughing e cel mai urat nume posibill, il urasc big grin crying(

18 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Eu consider ca cel mai frumos nume de baiat e numele baiatului pe care il iubestilove struck
eu asa consider, asa ca va rog sa nu sariti toti acum pe mine cu nefolositor/stupid...

| Ditto a răspuns:

Thomas, Vlad, Radu, David, Albert, Matei, Matias, Antonio, andrei.eduard.stefan.alexandru,Bogdan, Luca, Florin, Alexander, IANIS, LUCA,

| oliviaaa a răspuns:

Mie cel mai tare imi plac Edward si Robert si Dominic poate inca si Adrian multumesc sper ca te-am ajutat!

| oanasunshine a răspuns:

Denis, Luis, Matei, Valentin, Angelo, Albert, Raul, David, Sabin, Darius, Mario, Rares. Mi se par faine pentru ca nu sunt prea comune si sunt interesante. big grin

| AndreeaM1 explică:

Kiss99,nu sarim pe tine, chiar imi place raspunsul tau.mai devreme mi-am dat un raspuns la care m-am chinuit 30 de minute la ala YryCeaTare e tot contul meu si nu mi l-a trimis sadsadsad:*

| CreepyCrow a răspuns (pentru AndreeaM1):

Imi pare bine ca`ti place raspunsul meu, dar ma gandeam, ca vrei un raspuns cu nume nu cum am dat eu si mai sunt pe site unii care mai voteaza nefolositor/stupid chiar pe degeaba (unii dintre ei, tu nu)winking

| YoyoMada a răspuns (pentru CreepyCrow):

:X stii ce cred eu despre tine? ca ai un suflet bland si esti foarte buna!:X:X:X:*:*:*

| AndreeaM1 explică:

Multumesc mult daca puteam sa dau vot va dadeam la toti:X

| AndreeaM1 explică:

Cine stie de ce nu pot sa dau fundita la ultimele 2 de jos (nu imi apare)?

| Laurretta a răspuns:

Fiilor sau fiului meu am să-i pun aceste nume: Paul, David sau Alex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Augustin,Daniel,Bogdan,Mihai,Gabriel,David,Radu,Raul,
Cristian,Denis,Eduard,Mario,Luca,Sebastian,Laurentiu,Roland,
Dragos,Liviu,Alex,Razvan,Felix,Ciprian,Darius

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kostas,Claudiu,Andrei,Andrew,Matew,David,Justin,Roberto,Rebus,Mihai,Bogdan,George,Antonio,Matias,Edward,Alexandru,Andy,Angel,Augustin,Cristian,Lucas,Max,Michael,Mihail,Mihnea,Narcis,Oliviu,Rafael si cam atat sper ca te-am ajutat fundita?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici http://www.google.ro/......http?/url sper ca te-am ajutat. fundita:x?

| Piisiiiii a răspuns:

Andre, David, Darius, Razvan.

| Iull14 a răspuns:

Buna.
David, Fabian, Mihai, Stefan, Vlad, Andrei, Robert, Mihnea, Luca, Darius, Dragos, Denis, Emil, Catalin, Razvan, Gabriel, Madalin, Radu, Cosmin, Sebastian, George, Silviu, Marian, Cristian, Carol, Kevin, Kim.
Sper ca te-am ajutat! happy

| Georgiana8 a răspuns:

Adelin(care inseamna aajuta,a apara,omul care ajuta)
Andrei(barbatie, curaj)
Arsenie(barbatesc)
Ciprian(originar din cipru)
Flavian(blond)
Georgian(fermier)
Sabin(optimist)
Sebastian(venerabil)
Stelian(stalp)
Anastasiu(inviere)
Augustin(maret)
Sergiu(servitor)
Olivian(pace, maslin)
Viorel(viorea)

Mai multe poti gasi aici:http://www.copilul.ro/nume-baieti-romanesti/

| BaIaTuRaU a răspuns:

Bogdan,Adrian,Mihai,Andrei...