| Miha2099 a întrebat:

Hey..TpU un bun prieten din nouuu a trecut pe la mine prin zona eram afara el era cu un prieten cu masina seara s-a oprit la mineam stat si cand sa plece m-a pupat pe obraz si dupa oaceea m-a sarutat si a plecat, da imi place de el dar oare el ma place sau a fost un simplu instinkt?

Răspuns Câştigător
| Fcsb_Manta_1992 a răspuns:

Te place, normal! Daca te-a sarutat este clar ca te place!

1 răspuns:
| Nicolescu_Valentin_1971 a răspuns:

Scuze citi ani ai? ok si crede-ma daca zilnic ar trece cite un amic sau prieten desta bun pe la tine crede-ma pe cuvint mai tirziu in viata nu vei reusi sa ai o relatie serioasa cu cineva.de ce? pentru.-ca baieti vorbesc sau birfesc mai mult ca fetele intelegi ai grija si fauo cu cap