| AmD a întrebat:

Hey, utilizatori TPU! big grin
Am nevoie de cateva sugestii happy...
Maine, o prietena isi serbeaza ziua de nastere (face 13). happy Am nevoie de cateva sugestii de muzica si activitati (JOCURI). M-a rugat sa o ajut cu organizarea si inca nu am destule idei. straight face
Muzica poate fi de toate felurile, dance, pop, hip-hop, electro. etc. Cateva sugestii de melodii mai noi v-as ruga sa-mi propuneti. big grin
Activitati cat mai DISTRACTIVE si adecvate VARSTEI! big grin

Va multumesc SI....VACANTA PLACUTA! laughing

AMD :*

1 răspuns:
| Mexx99 a răspuns:

Asigurati-va ca aveti macar 2 camere doar ale voastre, 1 pentru jocuri, muzica etc si una unde sa dormiti, poate uneia dintre voi i se face somn si va dorii sa se culce mai repede.Sau puteti sa stai in cort! Bateti-va cu perne,uitati-va la filme gen ( Wild child e super e despre o fata bogata etc uita-te la trailer) jucati-va monopoly,carti,uitati-va la reviste,comandati pizza,vorbiti intre voi va faceti planuri de viitor,,va jucati tari orase munti etc,vorbiti despre baieti,ziua puteti sa va bateti cu baloane cu apa ca tot e cald ( de preferat ar fi sa dormiti la ea pentru ca e mai fain asa) asculta-ti muzica ( gasesti o gramada pe youtube,sau radio, nu am timp acum sa iti caut da in general o sa gasesti tu sigur pe youtube) jucati-va chestia aia cand trebuie sa gustati din alimente si ghiciti care e, mancati inghetata, etc.o sa aveti mai multe idei maine, ai putea sa le intrebi si pe celalalte invitate ce si-ar dorii sa faca si sa va intelegeti asa incat fiecare sa se simta bine.La multi multi ani prietenei tale si sa aveti o petrecere minunata, sper ca te-am ajutat! Funda?happy