| dumnezeu_7669 a întrebat:

Heyyy, unde e RalucaTpu? Ce s-a intamplat cu ea cat am fost plecat?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raluca a plecat de la TPU in alta slujba din 16 octombrie 2010.
P.S. Te rog sa-ti schimbi numele de utilizator, nu este deloc frumos sa-ti bati joc in asemenea hal de crestini. Gandeste-te ce-ai simti daca altii si-ar bate joc de cineva la care tu tii foarte mult. Ai fost total deplasat alegand acest nume. Errare humanum est, perseverare diabolicum! Te avertizez ca, daca nu-ti schimbi numele pana maine, am sa te raportez administratorului.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa ma spui linistit, eu i-am trimis un mesaj administratorului. Sunt foarte curios ce-ar spune maica-ta. Crezi ca dai dovada de buna crestere si o sa te laude?

| Sოﺁℓε a răspuns:

Raluca a plecat acum o inlocuieste Stela oh go on

| Bya132 a răspuns:

A plecat, Doamne!

| Dmonik a răspuns:

Ai aflat raspunsul.
Iti lipseste Ralu, asa-i? O sa iti lipseasca si mai tare aceasta Stela!hee hee
Bine ai revenit!

| pinguinuVerde a răspuns:

Şi parcă ai la nick-name Dumnezeu...
De fapt,Raluca e înlocuită now cu Stella care se uită ca o curcp chioară la noi, ne bagă reclame cât cuprinde site-ul, şi îşi face unghiile cu roşu always.
P.s : Nu uita asta.Never.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face o vizita la muntele Athos sa se roage la matale Doamne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu a fost plecat? Parca e omniprezent, omniscient.

| dumnezeu_7669 explică:

@ioandelasal- te spun lu' maica-mea. Na!
P.S. - Nu-l supara pe dumnezeu, ca e prea puternic pentru tine. In rest, multumesc pentru raspuns. L-am si votat.

| dumnezeu_7669 explică:

Bine te-am regasit, doamna!