| Skyline9 a întrebat:

Hi.
Am si eu o intrebare.
Azi cand am ajuns la munca o colega m-a intrebat daca am apucat sa mananc Chishack cu mere si i-am zis ca nu mai apuci sa mananci de ospatari si mi-a zis ca ti-am oprit o portie si mi-a zis ca ii sunt tare drag ca seman cu un nepot de al ei si dupa a oftat...
Ce poate sa insemne asta? Ca ma place sau doar asa din prietenie?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Depinde de ce diferenta de varsta este intre voi. In conditii normale, eu vad gestul ca unul de prietenie, de bunavointa.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Poate nepotul e mort, sau poate e homosexual si de aia a oftat, sau poate e urat laughing)

| Skyline9 explică:

Are 25 ani