| curdupel a întrebat:

Hi, TPU! Am sa spun ca sunt insarcinata! ma simt atat de minunat, asteptam momentul de aproape 4 luni! acum a venit si ne bucuram de el! dar, parintii mei nu stiu vestea... nu stiu cum se le spun fiindca eu nu sunt in ape bune cu ei... sad dar nici nu as vrea sa ii dezamagesc si sa ii las sa afli ultimii sau mai rau sa afle de la altcineva... desi nu stim decat noi si parintii sotului... aaa si acum voi! astept raspunsul vostru! dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Scuze...spuneti-le ca a-ti vrut sa ii faceti bunici mai tinerei...sau du-i tedtul de sarcina si spune-le ca w cadoul tau pentru ei!

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care este adevarat, nu va pot transmite alt ceva decat, FELICITARI.

| PedoBarbie a răspuns:

Felicitări! O sa aveți un nepoțel.

| e1xtz a răspuns:

Buah.m-am uitat peste intrebari ale tale anterioare.

Tu personal poate iti meriti soarta de sluga a muslimului mai mare cu 16 decat tine, daca atata minte ai avut.
Dar parintii tai probabil se intreaba cu ce au gresit!
Daca mai esti si singurul lor copil numai in pielea lor sa nu te afli.

| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Draga mea, desi relatiile voastre nu sunt foarte sudate, vestea ca vor fi bunici ii va bucura, eu stiu... discuta cu ei si spuneti-le

| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Felicitari si va doresc sa va bucura-ti din plin de aceste momente minunate!

| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Multumesc pentru funda si am uitat sa iti spun: sarcina usoara ai multa bucurie!

| curdupel explică:

Faza e, ca eu sunt romanca traiesc in Anglia si acum sunt in albania ( tara sotului) tot aici am aflat vestea, si parintii mei traiesc in Germania, deci e imposibila varianta cu cadoul testului de sarcina! sad

| e1xtz a răspuns (pentru curdupel):

Eee, acuma ma dumiresc eu de ce saracii de ei sunt necajiti.
Nici mie nu mi-ar face o placere deosebita sa stiu ca fiica-mea s-a luat cu un muslim-albanez si urmeaza sa aiba si progenituri cu el.
Probabil cu noduri in gat or sa accepte si situatia asta, ca esti a lor, dare inteleg tristetea

| CryssCoco a răspuns:

Dale niste indici parintilor tai sigur o sa fie bucurosi sa devina bunici!
nastere usoara iti doresc!