| LaLalaaa a întrebat:

Hi TPU! Pare ciudat dar nu stiu ce as putea sa fac.nici nu stiu cum sa incepthinking
Sunt geloasa pe cea mai buna prietena a mea pentru ca de fiecare data cand imi place de un baiat acel baiat o place pe easad
Baiatul la cere am tinut cel mai mult si la care mai tin cat de cat m-am certat cu el si a intrebat'o pe ea daca vr sa fie cu el! ea ia sp ca nu pentru ca nu putea sa'mi faca asta...stia ca tin mult la el...
Acum imi place de alt baiat pe care il cunosc de mult si pe ea abia a cunoscut'o si o place! daca nu eram eu nici nu se cunosteau! iar acum il place si eastraight face
Asta vara la fel! am fost cu un bait pe care si pe el l-am iubit putinlaughing iar el s-a desp de mine ca sa fie cu ea crying

Dc de fiecare data apare ea? stiu ca e de 1000 de ori mai frumos decat mine dar sincera sa fiu si ea se cam da la ei...si recunosc ca sunt geloasa... dar vr si eu pentru o singura data sa nu mai existe si ea pentru acel baiat!

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Pai... nu ai ce sa faci. Nu stiu cum sa-ti explic. Dar trebuie sa crezi in destin si in faza aia cu "se schimba roata". E adevarata. Sa stii ca timpul le rezolva pe toate, tu sa ai rabdare. Daca si ea se da la ei, o sa vezi ca intr-o zi un baiat pe care ea il place, o sa te placa pe tine si atunci se va schimba roata. Crede-ma e adevarat in orice situatie. Cred ca si tu mai ai exemple de chestii de genu asta. Sunt perioade din viata, tu doar trebuie sa treci peste si sa zambesti mereu si sa ai incredere in tine.
Iti doresc sa ai cea mai grozava vacanta de vara si traieste fiecare clipa.
SUCCES!

4 răspunsuri:
| anOnimat01 a răspuns:

Poate ai unele motive sa fii geloasa dar sunt sigura ca si tu in felul tau esti frumoasa! Trebuie doar sa gasesti baiatul potrivit! Pana la daca tu zici ca si ea se cam da la ei ai putea sa incerci sa-i explici ca ceea ce face nu e chiar placut si poate ar intelege!
SI referitor la vara trecuta despre ce ai spus inseamna ca baiatul acela nu te-a meritat daca el s`a desp de tine doar ca sa fie cu ea!
... 'kattya96' - are dreptate, roata se intoarce! Sa nu uiti niciodata!

| bloodbaa a răspuns:

Pentru ca poate ea e mai "buna" ca tine. incearca sa gasesti un baiat care sa te placa pentru ceea ce esti nu doar pentru fizic. daca o sa te lase insemna ca nu tine deloc la tine. aaa. is incearca sa nu schimbi baietii ca sosetele. uram asta.

| Mimishor_5910 a răspuns:

Daca e frumoasa, spune sa se combine cu un baiat.Si nu o sa ma placa nimeni pe ea, daca ea are pe cineva.Si gata.
Daca tot asa va fi...asa o sa faci si tu, cand intalneste si ea un baiat seduce si tu baiatul acela.
Daca iubesti pe un baiat, fi sincera.Si spune ce simti tu pentru el. Daca doreste sa fie cu tine, o sa fie cu tine.

Fa-te si tu frumoasa, si o sa te placa si pe tine toti baieti.

Sper ca te-am ajutat.

big grin

| imgirl a răspuns:

Asta se intampla deseori la "prieteniile" astea.Am si eu o prietena buna care mi-a facut-o cu fostul meu prieten cu care am stat 9 luni si eram toti 3 la mine acasa eu am fost la baie si cand m-am intors ei erau in sufragerie si se sarutau.oh go on am trecut peste.ea mi-a spus ca a obligat-o.tot mai suntem prietene dar nu mai e ce a fost.Nu exista prieteni adevarati.
Ai grija :*