| Crisan_Daniel_1999 a întrebat:

Imi place de o fata si vreau sa ma pun cu ea.Dar nu stiu cum sa incep discutzia cu ea.Dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| dragoilidia a răspuns:

Sunama uite nr.; 0756647710.iti voi spune.sunt fata si stiu.sau punema ca prietena pe yahoo mesinger si vorbim; id este asta dragoilidia98@yahoo.com.numaru il ai deci ori sunama ori pune-ma drept prietena pe yahoo.pa!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-mi bag piciorul ce expresii folosiţi unii, cică " să mă pun cu ea ". Aş fi înţeles, " să mi-o pun cu ea ", dar dacă tu zici că te pui cu ea, pune-te, că nu te opreşte nimeni, doar tu care nu vrei/ştii să vorbeşti cu ea.