| DanaDuti a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste anime-uri cu link-ul unde in pot vedea.
Anime-ul sa fie gen Special A, Tonari no Kaibutsu-kun, Ouran High School Host Club, Sukitte Ii na eu. Intr-un cuvand gen romance
Dau funda

Răspuns Câştigător
| DanaDuti explică:

Si apropo :D pe majoritatea cred ca le gasesti pe www.deseneanimeonline.ro :D Mi-am mai adus aminte si de Kokoro Connect, e chair interesant, s-ar putea sa-ti placa. :)

4 răspunsuri:
| NyaaaaaaanCat a răspuns:

Hey! Uite o aici o micuta listawinking : Kiachou wa Maid-sama, Itazura na kiss, Fruits basket, Bokura ga ita (e foarte frumos

| NyaaaaaaanCat a răspuns:

...nu s-au postat cum trebuie =.="
Urma: Kimi ni todoke, Kamisama Hajimemashita, Sword art online, Lovely complex (e multa comedie tongue), True tears. big grin
Sper sa-ti placa! Vizionare placuta! :*

| DanaDuti explică:

Multumesc, dar deja le-am vazut pe toate :/