| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da o idee de cadou pentru mama? Sunt in pana de idei si nu prea ma pricep la cadouri ( sunt baiat big grin ).

12 răspunsuri:
| Good Cat a răspuns:

Ii poti lua o cana de exemplu cu ceva haios pe ea, daca tine la glume, va bea cafea cu drag din ea.
Ii poti lua o bluza sau ceva de imbracat, bineinteles te uiti inainte, pe ascuns, ce marime au hainele ei.
Un parfum, un set de parfum si eu stiu ce e o alta varianta.
Sau daca ii plac decoratiile si ai in casa tot felul de obiecte de "infrumusetat locul " ii poti lua si asa ceva.
La multi ani mamei tale.

Ah da. Era o melodie... ceva de genul tau "in drag de ziua ta, mama " nu mai stiu o cantam in clasa intai. Ai putea face un karaoke... S-ar simti mult mai bine happy.

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna,
Stii.mamele prefera cadourile venite din adancul sufletului.si mai bine i-ai oferi o felicitare facuta de tine, un buchetel de flori.si mna daca vrei tu asa neaparat cum a spus si Pinky un parfum sau o bijuteriewinking

| Rukhsandra a răspuns:

Cercei, un lantisor, un buchet mare cu flori...sut multe optiuni numai bani sa ai big grin
eu am problema cu ce sa-i cumpar iubitului meusad
bafta big grin

| 334499 a răspuns:

O cutie de bomboane Rafaelo happy

| Pinkyx a răspuns:

-O vaza.
-O bijuterie
-Un tablou
- Un parfum
-Un buchet de flori cu o felicitare
thinking

| Just kidding a răspuns:

Ai putea sa ii ei: un buchet de flori, un parfum, niste cercei frumosi, o cana cu numele ei, o cafea, etc

| Baiaaanca a răspuns:

Daca mamei tale ii plac florile.ai putea sa-i iei un buchet de flori. dar cred ca mai mult s-ar bucura daca ar fi ghiveci. E mai usor daca te uiti ce-i place ei si dupa asta te orientezi. Sau o poti intreba direct "Mama, ce ti-ai dori de ziua ta?".[in orice caz.sa nu uiti de "te iubesc" si "la multi ani".

| OrangeWind a răspuns:

Pai fiind baiat, poti sa ii iei mamei tale un buchetel de flori, o cutie cu bomboane, o felicitare, sau pur si simplu ceva facut de tine, ii poti face o felicitare frumoasa, sau o inima mare.winking

| cosm1n_9149 a răspuns:

Eu cred ca s-ar multumi si cu un,, Te Iubesc" sincer si urmat de un La Multi Ani!

| Apollon a răspuns:

Iti recomand sa-i faci cadou un ghiveci cu flori. Aproape toate mamele adora florile. E ok si un buchet de flori dar se ofilesc repede. Sau eventual ceva obiecte pe care le foloseste zi de zi (de ex. set cesti pentru.cafea). In orice caz doar simplul tau gest de a face cadou o va face foarte fericita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O stea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai bijuterii, haine, macheaje, cosmetice de ingrijirea telului