| anonim_4396 a întrebat:

In bratele cui ai vrea sa mori daca ai muri peste putin?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In camion la racoare

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cand esti sanatos si departe de moment raspunsul la intrebare poate fi doar o mare eroare. In faza de care vorbesti tu se intampla mari schimbari in relatiile cu cei din jur si mari schimbari de gandire.

| Clorox a răspuns:

In bratele nimanui, sunt independent pana la moarte laughing

| Lawliet14 a răspuns:

In bratele persoanei iubite! Sau daca nu, in bratele unui membru al familiei care are nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In bratele unei fete pe care o iubesc
Din tot sufletul
Insa eu pentru ea nici macar nu exist
As vrea sa mor in bratele ei...sa stiu ca n-am trait degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In bratele celei mai speciale persoane. O fata cu care n-am avut ocazia niciodata sa-i vorbesc mai mult de 1 minut, unei persoane cum nu am mai vazut!

| Nitunitu a răspuns:

In bratele oricui, dar as vrea ca sufletul meu sa fie dus la poarta Raiului de catre ingeri si sa simt dragostea neconditionata a lui Iisus Hristos.

Dupa aceea as vrea sa vad daca am ajutat pe cineva sa ajunga in Rai si sa vars o lacrima de fericire.

Dupa care decizia de a ma arunca in Iad pentru eternitate sau a ma primi in Rai ii apartine in totalitate lui Iisus Hristos.

Stiu ca nu pot sluji la doi stapani, dar ceva din mine vrea sa foloseasca forta raul pentru a face numai bine.

Imi e tare greu sa exprim in cuvinte ce simt in adancul sufletului.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Nitunitu):

Superb!

| anonim_4396 explică (pentru Nitunitu):

Foarte frumos happy happy happy

| iDarkness a răspuns:

In bratele tale.

| anonim_4396 explică (pentru iDarkness):

Ai muri fericit;-)

| iDarkness a răspuns:

laughing)))

Răspuns utilizator avertizat