| OanaDragutzica a întrebat:

Intrebare: sunt in mare dilema. Maine este ziua mamei mele si nu stiu ce i-as cumpara cadou. imi puteti da niste sfaturi?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Draga mea, crede-ma ca orice va veni din partea ta, mami tau va fi incantata/emotionata si foarte fericita ca acea atentie vine din partea fiicei sale iubite.
Deci nu te stresa prea tare si in functie de buget te poti orienta catre un buchet de trandafiri/o icoana/un capotel/un tablou cu voi doua.
Pe langa daruri, daca va fi si o imbratisare si un
Te iubesc mami...va fi darul cel mai de pret.
La multi ani maicutei talehappy

| T0T a răspuns:

Un parfum, inel, flori, ii compui o poezie...

| anonimg a răspuns:

Poti cumpara o carte: http://www.viatasisanatate.ro/sanatate-prin-alimentatie sau
http://www.viatasisanatate.ro/carte-de-bucate-herghelia
Le gasesti la librariile Sola Scriptura: http://solascriptura.ro/librarii
La librarie gasesti o multime de cadouri.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Parfum, ii desenezi ceva, o felicitare făcută de tine, o poezie compusă de tine, flori, ciocolata, o brățară, un lănțișor, ruj, machiaje, ii gătești ceva (cum ar fi o prăjitură micuta), cercei, o poza înrămată cu voi, un glob de zăpadă, o lampa... In orice caz, gestul contează.

| DarkRevenge a răspuns:

Parfum,flori,lantisor,ciocolata,bratara,ceva personalizathappy.E important gestul.

| Alx19 a răspuns:

Un buchet de trandafiri ar face-o cea mai fericita.

| AndreyAcelasi a răspuns:

Ceva nu prea scump dar nici ieftin. nu stiu. eu nu am mama deci...

| AndraConstantin a răspuns:

Un buchet mare de flori ar fi minunat, pe lângă o ciocolată sau ceva! :*

| AndraConstantin a răspuns:

Un buchet mare de flori ar fi minunat, pe lângă o ciocolată sau ceva! :*