| AnDee23 a întrebat:

Kay, salut, deci am 12 ani si vreau sa fiu impreuna cu un baiat. Nu stiu cum sa ii spun. Help, guys,

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"Heiii, vrei să ne uităm împreună la Mickey Mouse?:3" şi atunci îi spui că tu vrei să fii Minnie şi el să fie Mickey.

http://postimg.org/image/bovalnvd7/

:)

| Eduard619 a răspuns:

La 12 ani?! vrei sa fii cu cineva?!? WT...in fine te voi ajuta intai fa-te placuta de el fa-l sa aiba incredere in tine apoi destainuie-te in fata lui happy

| Kenya a răspuns:

La 12 ani traiti niste drame.

| singuraticul90 a răspuns:

Ii spui ca il placi, lasa rusinea tongue

| Daiana01 a răspuns:

Oke, il placi. Dar dragostea nu este deloc usoara. DRAGOSTEA E OARBA nu uita!

| Cirlan_George-Cosmin_1990 a răspuns:

Dacă l-ai convins următoarea întrebare va fi la dragoste? big grin