| Myruna_1378 a întrebat:

La cati ani nu ati mai facut revelionul acasa cu parintii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inca il fac cu parintii, de fapt nu cu parintii, cu bunicii, parintii nu prea cred ca mai stiu ca exist [Inafara de tata care mai vorbeste cate putin cu mine]. Oricum, am voie cu colegi, dar na`, in afara de momentu` cand iesim afara sa vedem artificiile si sa bem un pahar de sampanie nu prea avem ce face. Oricum, eu sarbatoresc mai pe stilu` alora de la periferia Bucurestiului, dupa o petarda, privitul` la artificii, un mic gratar savurat de toti, acompaniat de cateva sticle de sampanie.
Scuze de exprimarea, dupa parerea mea cam proasta, da` na`, stiu cum e de Revelion, un pahar de samapnie, al mine si unu` de whiskey, ti se mai urca la caplaughing
Bafta` si sa stii "Anu` trecut nu e ca anul` nou, iti doresc succesuri!" [Hai ca merge si o gluma micalaughing]

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru a răspuns:

Eu il fac cu parintii si acum. Am 18 ani. Dar chiar nu conteaza aspectul acesta. O sa le duc dorul cand nu vor mai fi. Deci oricum, si daca am vrea noi, nu am putea petrece momentele acestea cu ei, fiindca inevitabil se vor duce intr-o zi. Deci, nu este ceva anormal sa petreci sarbatori sai aceste revelion cu parintii. Bine, pentru tinerii din aceste generatii este, si inca foarte deplasat, chiar deplasat sa mai petreaca revelionul cu familia.
Numai bine si La Multi Ani!

| Alexandru a răspuns:

Imi cer scuze pentru greselile cauzate de inexactitatea cu care am tastat. Insa am stins si lampa de birou si nu prea se mai vad bine literele. Nu ca as fi consumat alcool. Numai bine!

| Alexandru a răspuns:

Imi cer scuze pentru inexactitatile pe care le-am avut in scriere dar am stins si lampa de birou iar literele de pe tastatura d-abia se mai disting. Nu ca as fi consumat alcool. Nu. Toate cele bune!

| Jadis a răspuns:

Eu am 14 ani si si anul asta si anii anteriori l-am facut cu parintii. Si o sa il mai fac. Adica ce e asa de rau sa stai cu parintii tai de revelion :X? Normal ca atunci cand mai cresc il fac cu prietenii

| Rukhsandra a răspuns:

Asta e primul an care il fac fara parinti si am 16 ani happy

| OSCARtoons a răspuns:

| BubuAdriana a răspuns:

14-15 ani

| CristineDelaruss a răspuns:

12. anul asta am fost cu niste amici si prietenul princ entru, parc si altele. Dar nu'i asa rau cu familia. Adica cum zicea si "xXHellOfALifeXx, sampanie, artificii si mancare.
Numai bine!

| geo_1909 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 10. L-am făcut la Biserică...cu părinţii.Deci nu a fost acasă big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 8-9 ani am fost la unchiu meu singura dar de atunci am fost cu parintii cam peste tot de revelionbig grin

| bublegum a răspuns:

Io acum am 14 ani si l-am tinut cu parinti
dar anul trecut de rev am fost la o prietena pan' pe la 7 dimineata ...ne-am distrat. da anul asta toti sau schimbat(ma refer la anul ceo trecut ''2010'' laughing laughing )