| Aniriaspsi a întrebat:

La ce vârstă au adus copiii voștri fete/băieți acasă? Cum vi s-a părut, cum ați reacționat?

3 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Mai durează vreo 10 ani cel puțin până sa pot răspunde la această întrebare laughing

| anonimulll12345 a răspuns:

Nu cred sa gasesti pe aici parinti cu copii atat de mari pe aici

| anonim1920 a răspuns:

Matusa mea cu care am o relație foarte deschisa si buna mi-a zis ca fiul ei a adus o fata acasa la 19 ani jumate si e foarte fericita si se intelege bine cu ea, eu una am 16 ani, dar n am adus pe nimeni la ai mei? Ca nu e cazul, am avut relatii asa iesiri doar, insa nu o sa le prezint asa pe unu fara viitor si fara niciun rost in viata.