| InghetataCiocolata21 a întrebat:

La nunta surorii mele vreau sa ii fac o surpriza. M-am gandit sa imi iau niste colege de la dansuri si sa ii dansez. Costume am, stiu coregrafi, dar. Nu stiu daca sa fac sau nu. Voi ce parere aveti? Ce alte idei de surprize mai aveti?

6 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu la nunta surorii mele am cantat o melodie despre surori (cantatul o emotioneaza nu dansul) si i-am facut si un album cu poze de cand era ea mica pana acum.A plans o ora...

| InghetataCiocolata21 explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Nu vreau sa o emotionez. Vreau doar sa fie o surpriza. La nunta ei nu vreau sa o fac sa planga. happy

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns (pentru InghetataCiocolata21):

Fa diferenta in a face pe cineva sa planga si in a plange de fericire.

| BogdanDediu a răspuns:

E o idee foarte buna pune-o in aplicare!

| vyyyk a răspuns:

Cred ca e o idee buna, asta in cazu in care nu planuiti un dans la bara sau cv de genu laughing