| Stranger123 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un roman de la multi ani pentru tatăl meu..nu am inspiratie deloc el este plecat din țară, si vine o data la 1-2 ani acasa si sta cateva zile help me please! Cel mai frumos primeste funda :3

Răspuns Câştigător
| FazekasErvin a răspuns:

Uite iti spun ce fac eu cand am de scris asa ceva adica urari incerc sa ma gandesc la ce inseamna aceea persoana pentru mine si imi dau drumul la sentimente. sper ca te-am ajutat Uite cu as incepe eu: O draga tata eu stiu ca ti-e greu acolo departe tu esti mai mereu eu te-as vrea aproate sa fi langa mine, dar stiu ca tot ce faci tu faci pentru mine(poti sa il schimbi pe "mine" cu "noi" daca mai ai frati Si mai vreau sa-ti spun tata cat te iubesc si pentru tot ce faci eu vreau sa-ti multumesc

La Multi Ani

Ps: mai poti continua eu am facut ceva din ce ai povestit dar tu poti sa te inspiri si sa o faci si mai buna