| FLORINNN12345678910 a întrebat:

Maine seara vine nanul meu din strainatate pe care eu nu il cunosc. Nana mea a venit acum o saptamana tot de unde vine si nanul meu, si nana mi-a zis sa incerc sa ii intru pe sub piele. Cum as putea face asta, eu sunt timid si mereu ma retrag in camera mea, si nu stiu ce as putea vorbi si cum ma simt ciudat stand langa el pentru ca nu il cunosc, deci cum as putea sa ii intru sub piele? Raspundeti repede va rog!

3 răspunsuri:
| mfker a răspuns:

Fii doar tu însuţi şi va fi suficient

| FLORINNN12345678910 explică (pentru mfker):

Cum? Sunt stresat si panicat, il intreb o chestie doua si dupa ma panichez si nu pot continua conversatia si stau langa el mut

| mfker a răspuns (pentru FLORINNN12345678910):

Omul vine sa te cunoasca, nu sa te omoare si nu cred ca vei fi tu nevoit sa conduci vreo discutie asa ca n-ai de ce sa fi stresat.