| franke a întrebat:

Multi imi critica numele "france" (frans)de la Francesca, si de la un timp au inceput sa imi zica Barbie, pt ca imi zic ca sunt copil de bani gata, asta e putin adevarat dar cum sa fac sa isi schimbe imprrsia despre mn?

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Barbie e un nume dragut. Fii poate mai... SIMPLA?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Barbie e chiar porecla frumoasa, ai scapat usor.

| Voro a răspuns:

Probabil ei iti zic asa si au parerea asta despre tine fiindca chiar asa faci, ma indoiesc ca te-ar cataloga drept ''fitoasa'' doar pentru ca ai o situatie materiala buna. Se vede dupa tine ca ai o atitudine foarte proasta si pari cam plina de tine, mi-am dat seama asta pentru ca ne-ai specificat ca ''france'' se pronunta ''frans'' de parca noi suntem niste inculti care stau la capatul pamantului. Nu fato, incearca sa scapi de atitudinea asta proasta si fitoasa si arata-le ca esti un om la fel ca ei, un om care nu sufera de ce are el si altii nu.