| AdrianaBacescu a întrebat:

Neata! Am o problema in familie mama mea se cerata mereu cu mine pentru orice lucru in special cu tata la un copil mama mea ma lasa sa sta de vorba cu el, iar tata meu nu ma lasa sa sta de vorba cu el?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Problemele tale de familie se vor rezolva e normal sa mai fie certuri

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Deci maica-ta si cu taica-tu nu te lasa sa stai de vorba cu tatal unui copil. Ce copil, ce e cu el, de ce nu, de ce da?

| SouLIce a răspuns:

Deci mama ta te lasa sa stai de vorba cu un copil dar tatal tau nu te lasa
Si intrebarea care este?

| FFG454 a răspuns:

Care este intrebarea?

| erichlemny a răspuns:

N-am inteles intrebarea!

| Rav3n a răspuns:

Deci care e problema mai pe scurt?

| ClaudiaJrr a răspuns:

Nu te lasa pentru ca e ingrijorat da ca as fi unul din parinti tai si eu as fi daca te-as vedea cu un barbat