| anonim_4396 a întrebat:

Neata TPU! Doresc sa ma ajutati sa aflu daca o fata ma iubeste sau daca macar insemn ceva pentru ea,de ceva timp as vrea sa ii spun,dar daca ea nu ma iubeste, nu stiu ce reactie o sa aiba. Ma macina de mult timp acest sentiment si nu stiu ce sa fac... eu o iubesc foarte mult...
Ajutati-ma va rog frumos! =(

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai va trebui sa-i zici candva,nu poti sa tot amani,s-ar putea sa fie prea tarziu intr-o zi sa-i mai spui,daca chiar tii la ea spune-i asta,trebuie sa faci tu prima miscare altfel nu vei stii niciodata daca si ea simte acelasi lucru sau nu pentru tine, fa ce trebuie facut, fa-ti mai mult curaj si data viitoare cand o sa va mai intalniti spune-i ca o placi si spune-i de ce si asa o sa te eliberezi de grija asta si nu te gandi atunci ce se intampla daca ea nu crede acelasi lucru, daca lucrurile nu o sa mai fie la fel dupa ce-i spui, trebuie sa fi curajos in primul rand trebuie sa fii calm si sa ai grija ce-i spui.Mai mult n-am ce sa spun, bafta.

5 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai spune-i ca o placi, nu te gandi daca te refuza, nu o sa te ajute asta, doar fi tu insuti si spune-i ce simti.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat.

| C0nfuz a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Tot nu stiu sigur ce sa fac,daca nu o sa fie la fel cu mine dupa ce ii spun,daca o sa ma evite?,in plus nu stiu sigur daca are iubit, de mentionat nu l-a mentionat pana acum, deloc, dar, nu stiu ce sa fac...

| C0nfuz a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Am sa-ti zic cateva detalii si sa-mi spui u daca tine la mine: cam aproape in fiecare zi cand ma intalnesc cu ea la scoala,imi striga numele,pot auzi si altii, cateodata cand ma uit catre ea si ea se uita la mine, cand ma uit la ea, ea se uita la mine si apoi isi intoarce privirea in alt loc, si apoi iar se uita la mine crezand ca eu ma uit in alt loc.Nu prea se fereste cand o ating accindental, si tot nu stiu ce sa fac...

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru C0nfuz):

Pai va trebui sa-i zici candva,nu poti sa tot amani,s-ar putea sa fie prea tarziu intr-o zi sa-i mai spui,daca chiar tii la ea spune-i asta,trebuie sa faci tu prima miscare altfel nu vei stii niciodata daca si ea simte acelasi lucru sau nu pentru tine, fa ce trebuie facut, fa-ti mai mult curaj si data viitoare cand o sa va mai intalniti spune-i ca o placi si spune-i de ce si asa o sa te eliberezi de grija asta si nu te gandi atunci ce se intampla daca ea nu crede acelasi lucru, daca lucrurile nu o sa mai fie la fel dupa ce-i spui, trebuie sa fi curajos in primul rand trebuie sa fii calm si sa ai grija ce-i spui.Mai mult n-am ce sa spun, bafta.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mersi pentru fundita, ma bucur ca te-am ajutat.