| anonim_4396 a întrebat:

Nu-mi pot face o relatie pentru ca nu inspir incredere pentru o fata si sunt egoist si obsedat de propriul trup (da, asta e adevarat, sala..alimentatie..is foarte implicat).Ce inseamna asta? Am 24 de ani, cum pot schimba asta?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ai o tulburare psihologica, se numeste NARCISISM, adica esti indragostit de propria-ti persoana.
http://www.gandul.info/......st-9349669
Cauta mai multe pe net, ca sunt multe informatii si situri.

| mgtow a răspuns:

E bine ca te autoprotejezi, nu sant serioase tinerele de varsta noastra asa ca fa-ti de cap cu ce prinzi sau cauta una de la 30 de ani in sus care are mintile bagate in cap

| adeadeliina a răspuns:

In primul rand trebuie sa te gandesti ca esti destul de mare incat trebuie sa iti faci un viitor cu cineva. Daca te tot ingrijesti de propriul trup, o sa ramai singur. Nu zic ca nu e important sa mergi la sala, sa te intretii, dar nu face o obsesie din asta. E important sa arati bine, dar umbla si la caracter. Gandeste-te ca e important sa stii sa vorbesti cu o fata. Fetele nu apreciaza doar trupul (bine, doar unele.dar alea nu se pot numi fete adevarate, cu cap laughing ) ci si caracterul.winking