| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu, dar cand o vad pe matusamea, mereu ma excita. mi se ridica si penisul. Eu am 20 de ani, si ea are undeva la 35 de ani... dar este foarte frumoasa. are si un fund bombat rau. astazi a venit la noi cu unchiul meu, si a intrat la mine in camera, vorbea cu mine, si dintr-o data scapa ceva pe jos. se apuca sa il ia de pe jos, si cumva statea cu fundul spre mine. direct erectie! ma excita foarte mult. Ce sa fac?! Este ceva normal?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Plateste pe una si mai scapi de erecteala

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ce-i frumos ...si lui D-zeu ii place.
Dar nu este tocmai normal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Stai linistit ca daca află unchiul tau ce gînduri i ti trec prin minte te castrează, este ruda ta este sotia lui nu poti face asa ceva,. poate ca matusa ta nici nu stie că tu ai probleme cind o vezi, ai vorbit măcar cu ea, stie?

| R0R0 a răspuns:

Nu e normal.
Fa-ti o iubita si uit-o pe matusa!

| Staind a răspuns:

Ce vrei sa faci? laughing
Te excita, asta e.
Nu e niciun rahat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trollll.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fantezii.

| AlexandrulS a răspuns:

Normal nu prea este... dar la varsta asta cam orice este posibil laughing Cel mai bine cauta-ti o prietena si uiti de matusa laughing))

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Tu ce ai vrea sa faci? stii ca incestul este ilegal.

| BogDaNuTzXD a răspuns:

Lipsa de contact sexual, sfatul meu e sa te mastu rbezi mai des! happy

| KodrutZ a răspuns (pentru BogDaNuTzXD):

Degeaba, la varsta lui poate sa aiba erectie si daca se gindeste doar la matusa-sa...

| Loriana97 a răspuns:

Nu este normal! Ar trebui sa te calmezi sau cel putin cand ea se afla intr-o astfel de situatie, ar trebui sa eviti privirea.Incearca sa te controlezi, nu este chiar sanatos sa te gandesti in felul asta la matusa ta. Pana la urma, chiar daca sunt rude prin alianta sau nu, ea este tot ruda ta.Incearca sa ti-o imaginezi batrana sau urata. Daca nu merge niciuna dintre acestea, cauta o femeie de 35 de ani si culca-te cu ea(poate asa te mai linisteti).

| Danielmoraru390 a răspuns:

Gindeste cind te uiti la matusa ta ca este baiat