| anonim_4396 a întrebat:

Oare caracterele opuse chiar se atrag? Eu timida, sentimentala, visatoare, totusi cu simtul umorului si poate uneori superficiala (Geamana adevarata). El nu prea timid, cand rece, cand lipicios si dragastos, o fire practica, serios in majoritatea timpului, misterios si destul de inchis in sine. Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva gen baiat rau, da cred ca il iubesti deja, nu e vb de caractere si de vb ca te atrage ceva ce ai vrea sa fi

| SkyPilot a răspuns:

Nu cred in zodii, deci nu te ghida in viata dupa ce iti spun eu. Si eu sunt cam cum il descrii pe el, si am avut doua relatii minunate cu gemenute.

| A7n7d7r7a a răspuns (pentru SkyPilot):

El e Scorpion, am uitat sa precizez, iar uneori nu pare deloc ca suntem din aceeasi poveste, dar alteori ne intelegem foarte bine, de multe ori cand nu vorbim.winking

| SkyPilot a răspuns (pentru A7n7d7r7a):

Eu sunt leu. Pe langa ce ai scris mai pot fi si arogant, dominant, chiar tiranic. Cu gemenele am avut (sau am, una e partenera curenta) relatii foarte bune, comunicam, ne intelegeam foarte bine si am realizat multe impreuna. Relatiile au fost simetrice, nu mi-a placut niciodata cineva care sa ma aprobe si sa accepte orice spun.

| crytical a răspuns:

Oral is the answer.