| anonim_4396 a întrebat:

Parintii mei sunt decedati iar eu sunt adoptata... l-am visat pe tata...la luat in brate si de astea, am visat ca era suparat pe mine ca ma vazuse cu o colega, e inseamna? e de rau?

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

L-ai visat suparat fiindca tu insati resimti o stare de vinovatie. Daca tot crezi in vise(eu nu) sa stii ca ele trebuie interpretate in contrarul lor. L-ai visat suparat? Inseamna ca va urma ceva bun pentru tine.

| problematic a răspuns:

Visele sunt o eliberare a subconstientului. asta inseamna ca te gandesti la parintii tai biologici. este ceva normal. visele nu prevestesc viitorul, ci elibereaza toate gandurile din subconstient.

| larisuk_8791 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa crezi in vise. ele sunt din cauza imaginatiilor sau gandurilor tale mult studiate.

| TiMan a răspuns:

Nu vreau sa crezi ca fac misto de tine dar nu mai crede in superstitiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai crede in vise. Poate ai destule probleme reale.Nu iti mai fa griji si pentru.imaginatia din timpul noptii.Nu te mai gandi la vise.Nu sunt reale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms la toti de raspunsuri... poate ca aveti dreptate cu superstitiile... dar de cand ma stiu sunt foatre superstitiosa.mati ajutat msssss happy >:d