| kandaraki a întrebat:

Pe 7 august e ziua de nastere a unei foarte bune prietene si habar n-am ce sa-i fac cadou: e Leu, ii plac alintarile, adora sushi, bijuteriile. Idei va rog ce as putea sa ii daruiesc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Un lantisor de aur, e frumos, ramane si amintire

| WhiteTiger15 a răspuns:

Pai tocmai ce ai spus tu, poti sa ii cumperi niste cercei sau un colier sau poate un inelus foarte dragut. De fapt poti sa iti cumperi tu un inel si sa ii iei si ei unul la fel, mi se pare dragut.winking

| ElaT a răspuns:

Ii poti cumpara daca o sa gasesti un lantisor din aur sau orice altceva care sa se deschida si inauntru sa aiba o fotografie cu voi.