| CatalinCata a întrebat:

Pe ce site-uri pot gasi fete care sa isi doreasca o relatie serioasa?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Pe internet nu poti fii intotdeauna sigur. o relatie serioasa se cladeste cand persoanele sunt fata in fata, nu se intalnesc virtual.pe internet poti spune ca esti cine vrei tu, nu ai siguranta ca persoana cu care vorbesti este cine pretinde.de exemplu pot spune cuiva ca sunt supermodel, dau 2-3 poze de pe internet cu o fata ca`remi convine si persoana respectiva nu stie.Am dat un exemplu, dar se intampla asemenea lucruri.
Sunt o multime de fete frumoase, serioase, dar trebuie sa stii unde sa le cauti.Eu una asi incerca pe la librarii, biblioteci, parcuri, festivitati culturale.Mult noroc

9 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Www.panarame.ro Cauta in realitate fete serioase nu pe net.

| jvEcu a răspuns:

Iesi pe strada.

| Dragotta a răspuns:

Www.matrimoniale.ro Funda plz

| CatalinCata explică:

In realitate, unde? In cluburi, discoteci, pe strada, in metrou? Acolo sa cauti tu ca esti fata, eu ca baiat risc sa ma iau cu baietasi la bataie, asa nevinovat, doar ca intru in vorba cu o fata...Si nu cred ca toate fetele de pe net sunt panarame, asta cred ca stii si tu!

| Kiko a răspuns:

Nu le gasesti pe site. Pentru ca fetele destepte si descurcarete pe care le vrea orice baiat si sa nu fie...( nu vreau sa zic). le gasesti in viata reala sau poate daca te gandesti mai bine, amicele tale...

| SakuraHaruno2810 a răspuns:

Pai... uitate pe invizible.ro acolo is iduri al o gramada de fete si poti conversa cu ele

| inocentiuaugustin a răspuns:

Funda e pusa aiurea la o femeie ce-si spune psihiatra.
daca era ceva ''pisico'' happy stia ca net-ul are si avantajul dezinhibarii. acum ca se poate intampla sa zici ca esti brad pitt si ea sa sa fie vanessa radgrove, na, e un risc.
cred ca intrebarea a fost pusa in sensul ca sunt foarte multi omeni care din diverse motive nu au mai socializat...sau au epuizat asteptarile spatiului social propriu. adica vor sa vorbeasca si sa se intalneasca chiar cu altcineva/ceva.
riscul e cam asta... dupa ce te uiti in si vorbesti cu el/ea pe skipe 50 ani sa constanti ca nu mai e ca-n poza. sau ca a murit.
eu an cautat acum si-s numai de dame de companie sau mai rau. si ste-uri cu plata.

| Oprea_Radu_1986 a răspuns:

O fata serioasa