| anonim_4396 a întrebat:

Pentru aceasta intrebare a fost oferita deja fundita!

Răspuns Câştigător
| Rav3n a răspuns:

Buna, si eu am fost intr-o situatie similara. Da, dorul si lipsa persoanei iubite ne face sa fim descurajati, nefericiti, tristi. Trebuie sa aveti amandoi rabdare, aceasta distanta nu este pentru totdeauna, iar in momentul in care o sa va intalniti totul o sa fie mai bine. Desi in general distanta poate distruge o relatie, sunt si cazuri in care poti deveni mai apropiat de persoana iubita. Fiti amandoi intelegatori unul cu celalat, pentru ca la inceput e mai greu, dar in timp o sa va obisnuiti. Incredere comunicare si iubire, cred ca acestea sunt primordiale in relatiile de la distanta. Succes happy

1 răspuns:
| ThePuffy a răspuns:

O sa te obisnuiesti cu distanta, asta face uneori o relatie mai puternica.