| olivias a întrebat:

Pisicuta mea are 6 luni si ei i se clatina caninii. ce sa fac. este ok sau sa ma adresesz la medic? multumesc

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te duci la veterinar cu ea.

| TheCuteOne a răspuns:

Nu cred că-i ok, du-te la veterinar cu ea.

| FloryA98 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci la un veterinar cu ea.Si eu am pisicuta si are 2 ani si nici pana in ziua de azi nu s-a intamplat asa la ea.Nu cred ca este normal.Chiar nu stiu dar mi se pare ciudat

| Holiday a răspuns (pentru FloryA98):

Nu s-a intamplat pentru ca nu ai stat sa o cercetezi. Toate pisicile schimba dintii....cam intre 5 si 8 luni se intampla asta.

| FloryA98 a răspuns (pentru Holiday):

Si dintii aia care I-au cazut unde sunt? I-a inghitit? laughing)

| Holiday a răspuns (pentru FloryA98):

Putin probabil sa-i inghita, cel mai probabil, daca pisica sta in casa. i-ai maturat sau aspirat, sau sunt inca pe sub mobila.