| andreiutza_1879 a întrebat:

[ plz rasp urg dau fundita]Aseara am visat ca a venit mama din strainatate...si am primit amandoua de lacineva 2 copii si o cutie in care erau 2 pungi de faina de grau, pe pungi erau fetele copiilor, erau o fata si un baiat. dupa aceea am mers in camera si era o oglinda, iar eu ma uitam in oglinda aceea si plageam si nu ma puteam opri.

Răspuns Câştigător
| Onutzyk a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in vise, ele sunt doar simpla noastra imaginatie.

Poti visa ORICE [ca esti exmatriculata, ca ti-a murit mama, ca ai 70 de ani]...totul e DOAR in capul tau.

P. S.: NU mai crede in vise!

PLS fundita?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru studiu: www.elystar.ro
Pa, pa.

| Shammal a răspuns:

Un vis poate sa-ti trasminta un mesaj, incearca sa-l intelegi, ce ar putea sa insemna pentru tine; ce gadesc eu ca ar fi, un indemn sa te protejezi in relatiile intime; faptul ca plangeai ar putea fi ca nu esti pregatita sa ai copii, erai coplesita de aceasta idee; asta ar putea fi o interpretare

| claudiua a răspuns:

,, Twilight4ever,, nu vreau sa te contrazic dar hai sa iti spun o mica intamplare: o data am visat ca gradina, casa, si strada mea era acoperite cu zapada de 1m. Dimineata m-am uitat in cartea mea de vise si am vazut ca azapada inseamna bucurie. Culmea peste cateva zile aveam teza la mate si eu zic la misto,, poate iau un 10 la teza,, si... surpiza! Chiar atata am luat. Deci unele vise sunt reale. Cele care survin dupa citirea unei carti unui film unei povesti acelea nu sunt reale. Ca sa poti interpreta un vis trebuie sa fi atenta la fiecare detaliu.

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

In primul rand nu invata sa scrii.
In al doilea rand esti chiar fraiera si ne mai si zici si noua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu lumea viseaza la ce sa gandeste adica de exemlpu eu ma gandesc la un baiat si noaptea il visez eu zic sa nu crezi in visa:*

| elenabw a răspuns:

Nu mai crede in vise e total opusul la ce visam. poate ti se va intimpla ceva de care sa te bucuri