| NN_9003 a întrebat:

Prima intalnire: in parc sau la film? Argumentati! - funda.

Răspuns Câştigător
| LightBlue a răspuns:

In parc! Putem conversa mai mult ^^ ne putem si plimba.
Dupa ce obosim putem pleca si la film, cand termina filmul avem ce povesti in drum spre casa. aici intervine pupicul de noapte buna love struck

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Prima intalnire - ffff intrebarea nu ai vrea sa stii

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

In parc ca sa pot sa vb cu respectivu/ respectiva, c la film e cam multa galagie. si pe deasupra parc, aer curat, distractie, mi-se pare mai practicbig grin

| Chris a răspuns:

Nici una, nici alta. La o prima intalnire trebuie sa va cunoasteti mai bine, asa ca cel mai indicat ar fi o cafenea, o terasa, undeva unde puteti sa comunicati. Apoi, la o urmatoare intalnire, puteti sa vedeti si un film. Gandeste-te, daca e prima intalnire, cum o sa nimeresti un film pe placul amandurora? Sau o sa il/o torturezi 2 ore cu un film care iti place doar tie? In fine, dintre cele doua, as alege parcul, desi nu mi se pare nimic interesant la acest loc.

| xlmpq a răspuns:

In parc, pe o banca mai retrasa, nu stiu de ce mi se pare mai frumos in aer liber laughing

| Laurretta a răspuns:

In parcwinking

| LoLLiPoP_2479 a răspuns:

Film de preferat romantic...Pt prima intalnire in parc merg numai batranei...tongue