| lulypuff a întrebat:

Probleme si iar probleme... i-am spus iubitului meu sa dea patul la o parte ca sa fac curat si mobila mai grea ca el no da ce e roman eu ma ocup cu curatenia in casa... ca si cutare femeie o da singura xyz... si ma rugat sormea sa stau cu ea doua trei zilesi nush daca ma lasa miar prinde bine ce sa fac?:,)

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Adica tu esti sluga si el print sau ce?rolling on the floor) Tu nu vezi ca nu ii pasa de tine si de relatie? Mergi si stai la sora ta si ramai acolo decat cu un nesimtit.

| SkyPilot a răspuns:

Judecand si dupa celelalte intrebari ale tale, ar trebui sa mergi la sora ta si sa stai mai mult acolo. Iubitului tau i-ar prinde bine o pauza mai lunga, poate invata intre timp sa te aprecieze.

| Lawliet14 a răspuns:

Dupa ce ca-i faci curat si lui, nici macar nu da patul la o parte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine sa scrii corect si sa iei deciziile simple singura.

| e1xtz a răspuns:

Tu esti sluga albanezului din alte intrebari?
Daca da, inseamna ca nu te-ai saturat, cand mergi la cumparaturi cauta si un bici cu care sa dea dupa tine.

| sosostore a răspuns:

Nu ii mai spal nici tu rufele si apoi zii ca sunt si barbati care spala, sau care gatesc. Oricum asa ceva nu se face.

| DiiiaDy a răspuns:

Ar fi o idee geniala sa stai cateva zile la sora ta.Probabil a intervenit monotonia, vesnica problema a cuplurilor.Stai cateva zile la sora ta si incearca sa discuti cu el, poate lucrurile vor sta altfel.Mai mult ca sigur are nevoie de putin spatiu ca sa puna lucrurile cap la cap cum trebuie.Mult noroc.