| CrRazZyYBoOyY a întrebat:

Sal TPU maine e ziua mea pe 21 iulie si trebuie sa merg cu tata sa-mi iau un telefon dar eu nu stiam ca el mi-a luat telefo si mie nu-mi place si nu il vreau si tata e suparat, ce sa fac si e nookia x, si mie nu-mi place pe sora mea a plimbat-o peste tot si i-a luat mereu ce a vrut si mie nici telefon nu poate sa-mi dea, puneti-va in locul meu, cum v-ati simti voi stiind ca sunteti pe locul 2, eu cum ma simt, v-ati intrebat? (si sa stiti sora mea are 18 ani si eu 12)

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Cand vei creste iti vei lua din banii tai ce telefon vei dorii, pana atunci multumeste-te cu ce iti dau parintii

| AnimatedSignature a răspuns:

De cate ori mai pui intrebarea asta?
Azi e 27 si maine e 21 iulie, nu?

| anonim908 a răspuns:

Te inteleg perfect asa imi fac si mie bunici chiar mai rau dar nu ii mai bag in seama ca nu sunt importanti pentru mine. Te sfatuiesc sa vorbesti cu el si sa ii zici sa te asculte si sa nu te intrerupa si ii spui tot ce simti o sa fie bine