| xt9000 a întrebat:

Sall all.am o problema.eu planuiesc sa imi cupar un telefon si parintii mei imi dau 700 lei, asa ca am ales un Huawei g300, de pe telefonultau.eu..dar ei nu ma lasa sa il cumpar deoarece este "made in china" si ei zic ca totul de acolo e de proasta calitate, dar lumea zice ca Huawei e f bun.cum Iasi putea convinge sa ma lase sa il cumpere, fiindca alternativa e galaxy mini 2, si nici nu se compara

2 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Ai putea sa mai pui 89 de lei si sa iti iei Samsung Galaxy Ace ( http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Ace-S5830-Onyx-Black.html ), si galaxy mini 2 nu e singura alternativa, mai cauta, ca o sa gasesti si altele calumea;). Cat despre convins... Asta am patit si eu, vroiam sa imi iau iPhone 3gs second-ahand, dar nu ca ***... Si mi-am luat Galaxy gio. Sunt foarte multumit de el, dar eram mai multumit cu un 3gs. Poate:))

| Andradutsa a răspuns:

Mai, eu am avut de ales acum o luna cand mi-am cumparat telefon nou, dintr-un Samsung si Huawei... iar vanzatoarea, mi-a recomandat Samsung, deoarece este cu mult peste Huawei...
eu ti-as recomanda http://www.emag.ro/telefon-mobil-nokia-500-black/pd/EPNFDBBBM/

Acum, pana la urma urmei faci cum vrei.
dar ai putea sa te duci la magazin, si sa ceri parerea vanzatorului.

succes in alegerea ta.