| vegasvegas a întrebat:

Aseara prieteni mei imi trimite un mesaj,care spune asa :Bravo ti-e felicitari ca te-ai vandut pentru o fata,de acum cu noi nu mai ai ce discuta,am incercat sa ii sun,dar nu imi raspunde. Acuma vreau sa stiu,cum adica m-am vandut pentru o fata?, ca ei nu vrea sa-mi zica, de fapt nu imi raspunde.Nu inteleg la ce sa refera.

Răspuns Câştigător
| Cataaaalin a răspuns:

Ai cumva o fata de care iti place si sunteti impreuna? detalii m-ar ajuta...

| vegasvegas explică (pentru Cataaaalin):

Da,sunt cu ea, intr-adevar umblu, cu ea mai mereu dar tot nu inteleg de ce ar zice, asa ceva prieteni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru vegasvegas):

Pai nu iti sant prieteni.si nici dusmani.is niste parci care vor sa faci in viata ce si cum vor ei, iar asta e inacceptabil.deci nu-i cauta si nu-i mai baga in seama.cine te vrea aproape te va cauta.cine nu? sa-i fie de bine.prieteni o sa ai mereu, toata viata, dar CEL MAI BUN PRIETEN este doar un vis.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adică râd prietenii de tine!
Halal prieteni, îți vezi de treaba ta, sunt invidioși pe tine.
Pa, pa.

| AndreiGabi a răspuns:

Daca te pisi pe limba romana, o mananci, apoi o vomiti, nu ai nevoie de nici o explicatie, oricum nu intelegi.winking

| anonimg a răspuns (pentru AndreiGabi):

Ce inseamna lucrurile de care vorbesti? Esti cumva vreunul dintre acei 'prieteni' ai lui vegasvegas?
Oricum este important ca si tu sa inveti ca sa te stapanesti si sa nu mai fii asa de iute in exprimare.

| AndreiGabi a răspuns (pentru anonimg):

laughing
Iute? Doar imi place sa spun lucrurilor pe nume. Reciteste intrebarea pana te prinzi!winking Si da, scuza-mi expresia "vulgara"! De obicei cenzurez, acum mi-a scapat. laughing In fine, mai mult ca sigur e doar un copil si am exagerat putin. Numai bine!winking

| Anuta2012 a răspuns (pentru AndreiGabi):

Foarte adevaratlaughing))

| Wehrmacht a răspuns:

Aia-s cumva homosexuali sau ce? La mesaje de genu' te astepti de obicei de la fete...

| anonimg a răspuns:

Ori poate or fi vrut sa iti faca o farsa de cu ocazia acestei sarbatori nelegiuite, haloween-ul. Nu te stresa pentru mesaj. Roaga-te lui Dumnezeu ca El sa intervina in lucrul acesta. Dumnezeu ne incurajeaza prin gura apostolului Petru: "Si aruncati asupra Lui toate ingrijorarile voastre, caci El insusi ingrijeste de voi." (1Petru.5:7)

| danay72 a răspuns:

Incearca si vorbeste cu ei, dar pe de alta parte asa vezi ce fel de prieteni sunt.Pe situl jw.org sectiunea adolescenti poti gasi articole utile despre prietenie si chiar si un filmulet.

| Lawliet14 a răspuns:

Poate nu le convine ca tu nu prea mai umbli cu ei. In opinia mea este mai importanta fata. Si ei vor face la fel mai tarziu. Insa ai putea totusi sa nu-ti pierzi prietenii, insa retine, e mai importanta fata. Sau s-ar putea sa fie...

| grab a răspuns:

Poate obisnuiati sa beti si sa fumati mai mult inainte sa simti tu gustul pasaricii.