| M0sTWanT3D a întrebat:

Fundaaaaaaaaa
As avea o intrebare fff urgenta am luat o nota rea din bio si nu stiu cum sa-i spun la parinti va rog mult ajutati-ma am media 4.33 va rog ajutati-ma cat mai repede dau funda pentru care spune metoda cea mai buna.
Ms

scuze categoria

Răspuns Câştigător
| catalush11 a răspuns:

Mai bine le zici cand sunt intr-o faza mai buna, cand sunt un pic mai veseli! eu asa fac! Asteapta momentul potrivit! Oricum ei tot vor afla asa ca mai bine le spui tu acum decat sa afle de la o alta persoana! Asa va fi mult mai rau!
Sper ca te-am ajutat! Succes!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Oricum le-ai zice, suparati tot vor fi pe tine asa ca fi sincer cu ei

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Mai bine le zici tu decât să afle de la altcineva...

| anonimcusangerece a răspuns:

Stiu cum e si eu am luat o nota mica la bio si nu le-am spus inca parintilor...sad sad sad si mai ales de faptul ca pana acum am avut numai 9 si 10 ...nu stiu cum vor reactiona sad puppy dog eyes