| IAmTheLegendary a întrebat:

2 luni am fost cu un baiat pe care il iubeam la nebunie pana cand am inceput sa vorbesc cu niste colege despre iubirea adevarata si despre baieti. Aceasta conversatie a fost in timpul pauzei si urma ora de goegrafie, iar profesoara era in clasa si vorbea cu un coleg si a auzit despre ce vorbeam. Dupa ce am terminat lectia frumos, profesoara face mereu cu noi ora de dirigentie(nu e diriginta mea) si a inceput sa vorbeasca despre ce am vorbit si eu, si m-a intrebat : "despre care baiat vorbeai tu?" si eu i-am raspuns si ea a spus ca atunci cand un baiat are prima lui relatie este ceva nou si trebuie sa experimenteze si apoi o sa te lase sau ceva de genul, si atunci m-am suparat putin si nu l-am mai bagat in seama pe acel baiat, nici pe what`s app nici pe facebook sau skype... Si el si-a gasit o alta fata, dar nu se comporta la fel cum se comporta cu mine, adica se comporta cu ea ca o amica nu ca o iubita... Si astazi cand sa plec, am vazut-o pe profesoara iesind din clasa acelui baiat si in loc s-o salut pe profesoara m-am uitat la baiat si parca imi era dor sa-mi zica "pisi" sau "viata mea" sau "iubire" sad. Ce sa fac? tot il iubesc sad

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Explică-i situaţia, profesoara ta clar a greşit. Nu toţi băieţii sunt la fel ca pe cei care îi întâlni ea în tinereţea ei.

| IAmTheLegendary explică (pentru WaterDrop):

Si profa are un baiat de 14 ani si nu prea ii place cand vorbeste cu fete, e cam ciudatica, dar sigur o sa vorbeasca baiatul ei cand e nevoie sa-i explica ca-i place de-o fata si ca o iubeste etc...

| IAmTheLegendary explică (pentru WaterDrop):

Am sa incerc sa vorbesc cu el, sper sa se repare cat mai repede aceasta treaba... sad

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Tu bagă.te înapoi pe băiat. dacă chiar ţi la el

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai are dreptate diriginta ce ai vrea nunta la varsta ta? pe bune ce ai vrea cu baiatul ala? baieti/barbati sunt atrasi de sexualitatea feminima, baieti care la varsta lor sunt bombardati de hormoni normal ca vor sex dar cei ai vrea sa vrea copii, insuratoare?

| IAmTheLegendary explică (pentru RAY):

Man, nu e diriginta mea, cred ca la 13 ani jumate ma descurc, si da, la 13 ani am prieten, pentru ca parintii mei au incredere in mine.

| WaterDrop a răspuns:

"Viata mea"? Da`i dreptate profesoarei si cauta unul care iti spuna macar "raza mea de soare".

| IAmTheLegendary explică (pentru WaterDrop):

Nu am zis, dar la aniversarea de o luna mi-a zis "petala mea de trandafir" sau ceva de genu`. big grin

| TrăieşteClipa a răspuns:

Ma bucur pentru el.

| IAmTheLegendary explică (pentru TrăieşteClipa):

POFTIM?! De ce?

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

S-ar fi pacalit rau de tot cu tine.
Nu ai coloana vertebrala.
Te orientezi dupa cum bate vantul.
Si oricum nu tii la el.
Daca ai fi tinut cu adevarat te-ai fi luptat cu dintii pentru el.
Pentru tine este doar o activitate ca sa nu zici ca stai degeaba.

| IAmTheLegendary explică:

Daca vrei sa mai vorbim, ana_emilia99 pe skype happy

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Dă-mi mesaj cu facebook-ul tău şi îţi voi da add, skype nu folosesc.

| IAmTheLegendary explică:

Am un facebook pe care nu postez nimic, e pus la plesneală dar, fa-tu skype, e mai ușor

| Shel a răspuns:

Sincer iti zic, l-ai pierdut. Gaseste-ti pe altcineva. A fost urat ca l-ai parasit doar pentru ca asa a zis o amarata de profesoara de geografie.

| IAmTheLegendary explică (pentru Shel):

Daca ma crezi, am vorbit cu un coleg de-al lui care e vecin cu mine, si a inceput sa aiba note proaste la mai toate materiile si ar vrea sa se desparta de acea fata si sa vorbim...