| dreamcase a întrebat:

Salut.am 14 ani dar seaman cu un baiat de 18(m-am dezvoltat mai repede). imi place o fata un pic mai mare. dati-mi va rog cateva sfaturi pentru cum sa intru in vorba cu ea si mai departe...

8 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Cauta un subiect comun...Incearca sa te aproprii de ea prin prietenii ei.Imprieteneste-te cu prietenii ei...Incearca sa ii atragi usor atentiahappy Mai intai incearca sa fiti prieteni apoi mai mult de atatbig grin
Succes.
FUNDITA?

| ことみ a răspuns:

Pai atunci ar trebui sa te comporti normal, deoarece daca e sa se indragosteasa trebuie sa se iondragosteasca de cum esti tu, nu de cum vrei tu sa pari. Pai ai putea sa faci rost de id-u ei si sa i sugerezi sa va intalniti, dar nuprea iti recomand sa ii spui pe mess ca o placi. Mai bine spune-i fata in fata. Apoi...nu stiu ce va zice...Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puiule poti sa pari de 20 de ani.ea va sti cu cine sta de vorba imediat.nu te minti singur.si sa nu crezi ca o poti adormi pe ea.veziti de treaba, si cata-ti mai de seama ta.

| DeEa_8231 a răspuns:

Esti baiat?laughing

| AnquZZi a răspuns:

Pai cel mai simplu faci rost de id-ul ei si dupa ii zici in fata.hee hee Cel putin mie ca fata imi place un baiat tupeist:X care saaiba tupeu sa zica in fata cum sta treaba! Succes :*.

| dreamcase explică:

Aici ar fi o problema.am avut un conflict cu niste baieti de la ea din cls si acum nu prea ne suferim unii pe ceilalti.)

| dreamcase explică:

Ok.nu prea stiu cum o sa incep sa vb cu ea dar o sa incerc big grin.ms

| dreamcase explică:

Bean:hai lasa-ma ti rog.ti crez tare destept.eu aici am pus o intrebare dar nu am spus ca sunt chiar disperat dupa ea