| raketz1 a întrebat:

Am si eu o intrebare,daca strabunicul meu a fost var cu strabunicul unei prietene, asta inseamna ca suntem veri?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Da, dar sunteti rude atat de indepartate incat te poti cupla cu ea daca este cazul.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce fel de veri - primari sau mai indepartati.
Chiar daca au fost veri primari sunteti rude de gr.X, deci rude destul de indepartate, se poate spune ca sunteti veri de gradul IV.

| frostxtq a răspuns:

Foarte indepartati, dar da, sunteti veri happy

| Otto2014 a răspuns:

Sunteti veri foarte indepartati, daca vrei sa te cuplezi cu ea. tongue

| DiamondsShine a răspuns:

Da, dar sunteți veri foarte îndepărtați. Poți să te cuplezi cu ea.hee hee