| roxana222222222222 a întrebat:

Salut, este ok logodna la 20 de ani?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu?

| ania a răspuns:

Felicitări ca te-a ajutat Dumnezeu sa gasesti un barbat hotărât, ca e pluna lumea de azi de adolescenti si la40, 50 de ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-i ok, de ce nu ar fi?
Din momentul in care esti majora, 18 ani, te poti logodi sau casatori, fara constimtamantul parintilor!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu fix alegerea ta, ce sens are sa zicem noi dacă e ok sau nu?

| ReddY25 a răspuns:

Treaba ta

| Lukasssz a răspuns:

Esti cam tanara

| siriusblack98 a răspuns:

Stii cum e intrebarea asta? E la modul " E ok sa mananc paine cu gem? " It's your choice. Unii ar zice ca e prea devreme poate dar nu traieste nimeni in locul tau ca sa cunoasca situatia in care te afli.

| mODIN a răspuns:

Nu vad de ce nu ar fi ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aveți posibilitatea de a va întreține la o eventuală căsătorie, dacă ar fi sa fie, atunci e ok.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Foarte okay

| alinamocan39 a răspuns:

Dacă te simți pregătită, desigur.