| alexa_4370 a întrebat:

FUNDOI love struck
Ce intelegeti voi prin "fite" nu-i plac fitele fetelor thinking

Răspuns Câştigător
| SMTHING a răspuns:

De ce intrebi, vrei sa vezi daca corespunde cu cea pe care o ai tu in minte? rolling on the floor

Glumesc!

O persoana fitoasa este o persoana care ii judeca pe altii si care se crede cea mai importanta.Care mereu se da mare si care vrea sa para cea ce nu este.winking

12 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Superficialitate, desi suntem "egali in drepturi".

| SMTHING a răspuns:

Nu ma asteptam! Asta da surpriza!

Mersi de funda kisskiss

| SMTHING a răspuns:

Da? atunci mersi kisskiss

| alexa_4370 explică:

Cat de cat big grinlaughing

| alexa_4370 explică:

Npc:* raspunsul tau a fost cel mai scurt si la obiecthappy

| Oanny a răspuns:

Pentru mine fitele=modul persoanei prin care arata ca aceasta crede ca e mai presus de ceilalti, mereu ea se crede pe primul loc, cea mai frumoasa.pe scurt buricul pamantului.Fitzele mai inseamna si gesturile ei mai "miorlaite" cand nu ii place ceva, fata tatei.

| Ğίααα a răspuns:

Pai a avea fite inseamna sa te crezi mai presus de ceilalti, sa se dea mare si tare, sa se creada frumoss/a, sa creada ca are bani. si chestii d`astea :d

| heise a răspuns:

Fitele sunt cam pe oriunde. Fietele sunt ceva de genul "eu sunt mai presus de toate" "eu sunt cea mai importanta" "la bani mei cumpar si inteligenta" Multe fete le au, vrand sa se deau mare, si crezant ca asa lumea o sa le invidieze si baieti o sa vina ca mustele la ele. Banalitati. Sa ai fite e un lucru ieftin ce orcine si-l permite si il vrea ca doar e criza si macar pe ala sa il aiba, nu?

| Woofy a răspuns:

Fitze.fitzele sunt ieftine frate.toti si le pot permitelaughing
astea le gasesti la oricine pe strada.nu se rezuma totul la [daca mergi cu nasu` pe sus] esti fitoasa.neahappy fitele sunt altele chestia de a merge cu nasu` pe sus e un "moft". aceste cuvine nu au raspunsuri sigure.sunt doar abureli alea alea care sa refera la fitze.astea sunt niste chesti tampite de a le folosi sa pari mai interesant/a.depinde de fiecare.:*

| Roxii a răspuns:

Pai.adk sa aiba fite in sensul ca se crede mai presus se ceilalti sa se dea mare sa creada ca intotdeauna are dreptate.ai inteles?
confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen:

"Săracule, nu mă uit eu la tine.Nu ai lei în portofel deci, jet!

La naiba ce bine arăt azi.

Dacă îmi mai cumpăr o coroană de 10, 000 de euro sunt o prinţesă în adevăratul sens al cuvântului."

Uhhh... :-l.

| Mady_1319 a răspuns:

Printese/printi cu nasul pe sus si cu capul in nori :))

http://www.e-scoala.ro/muzica/versuri_c_cream_cantec_pentru_fitosi.html \:D/ :))