| anonim_4396 a întrebat:

Salut, joc metin2ro si un prieten mi-a zis sa ii dau putin fms-ul meu +9 i l-am dat dar nu mi l-a mai dat m-am rugat de el 30 de minute, si tot a fugit de mine, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Trinity a răspuns:

Eu iti dau alt sfat, lasate de metinlaughing, cred car trebui sa-ti faci o viata personala si sa il lasi drk de metin, creeaz dependenta!

6 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Aici diverse metode de pedeapsa www.zuum.ro/pagina.php?id=477

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dal la gm
pune-l pe forum

| SpEed07 a răspuns:

Trinity are dreptate ar fi bine sa de lasi de el, mai bine joacate, eu stiu, farmerama, cubpenguin, pandanda, need for speed, caci e fain jocul si alte jocuri in afara de cs1. 6 sau alte versiuni si metin2.

| F1LA a răspuns:

Mda. am avut o situatie simila i-am dat vecinului meu care e si in clasa cu mine cun cont lv 45 pe metin2ro imprumut sa isi creasca alt cont si mi-a luat tot dar infine pana la urma mi-am luat inapoi itemele fara voia lui...dar sa stii ca nu merita sa joci metin eu m-am lasat de jumatate de an si e mult mai bine. App ala nu e prietenhappy.

| What0The0Fuck a răspuns:

Prindel in realitate si fa legatura si inainte sa fuga de tine rupei gura

| Necunoscutul432 a răspuns:

Ai cazut de prost ma dal dracu de joc creaza dependenta mai ceva de cat drogul