| TPUMember01 a întrebat:

Salut, nu stiu ce surpriza sa-i fac cele-i mai bune prietene. Voi pleca in alta țara si as vrea sa ii fac un cadou ca "ramas bun". Ma ajutați va rog?

5 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Acuma, cu criza asta, au efect cadouri de genul: un cofrag cu ouă, un săculeț cu cartofi, cteva kg de ceapă, două-trei legături de pătrunjel...chestii de astea.

| Dismally a răspuns:

Tu stii mai bine ce si-ar dori, ce anume i-ar placea.

| uhegartfea234 a răspuns:

Eu propun sa-i cumperi un joc video.

| MayhemChimera a răspuns:

Hey.Poți să îi faci cadou un lănțișor sau o brățară cu BFF Clar va ține la ea. Sper ca te am ajutat happy

| Codrii a răspuns:

Eu zic sa îi faci un cadou care îi amintească de tine.........as spune ca un colaj gigantic cu sute de poze numai bun de pus pe perete....sau chiar un album cu poze... ceva de genul