| SalutFrate112 a întrebat:

Salut, pe data de 29 mai eu cu iubita mea facem 2 ani de relatie si vreau sa va intreb ceva, eu am 19 iar ea are 17 si putin. Ideea este ca atunci cand o sa facem 2 ani fix in ziua aia vrem sa iesim etc dar sa si inchiriem o camera de hotel. 1.Am nevoie de acordul parintilor ei ca sa inchiriez eu cu ea o camera de hotel? 2. Pana acum nu am mai intretinut relatii sexuale cu ea, ea fiind minora dar are peste 16 ani(chiar 17 si 1 luna) si nu este dif ft mare intre noi, pot face legal dragoste cu ea nu? 3. Presupun ca am voie sa fac asa ceva intr-o camera de hotel nu? Mersi mult pentru raspuns happy

Răspuns Câştigător
| HUAWEHUAWE a răspuns:

1.nu,nu ai nevoie de acordul parintilor ei. Ai nevoie mare ca PARINTII ei sa stie ca esti cu ea la hotel in acel moment, nu le ceri voie...

2.e prietena ta, incearca sa nu respecti anumite reguli prea grele cum ar fi sa nu ai libertate langa prietena ta in casa.

3.da,ai voie intr-o camera de hotel sa faci asa ceva

Eu te sfatuiesc sa eviti problema de la punctul 1, s-ar putea sa va strice ziua relatiei cu un refuz si sa va complice, doar spune-i ca iesiti sa beti un suc si stati mai mult

1 răspuns:
| Together a răspuns:

Daca are peste 15 si diferenta de varsta e sub 3 ani e ok, dar ai grija sa nu o pozezi/filmezi goala ca poate fi grav.

Have fun, sa-i faci experienta memorabila!