| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva zile se termina clasa a VIII-a si fetele au obiceiul sa ceara baietilor un biletel de sfarsit de an sa lasam cate-un mesaj pe un tricou fiecare din clasa si eu nu stiu ce mesaj sa scriu...Imi puteti da niste exemple de mesaje avand in vedere ca imi place putin de aceasta fata. :

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Cere-i o intalnire, pe tricou, ceva de genul "numele unui restaurant, maine seara, ora 6, numarul (tau) de telefon"
Si apoi pleci

| FastAndRelaxed a răspuns:

(numarul tau) si CALL ME si o inimioara laughing