| JonD a întrebat:

Salut pretenasi! Deci cum ziceam in reste intrebarilor mele ca imi place de o fata etc...Revin cu aceeasi intrebare, cum as putea sa intru in gasca ei? Mentionez ca nu cunosc pe NIMENI, asa ca nu mai ziceti sa rog pe un prieten de-al ei sa ma imprieteneasca.Cum as putea? M-am tot gandit si eu si sincer nu mi-a venit nici o idee.Stiu ca sunt niste baieti in gasca care danseaza electro si mie imi place sa dansez da nu ma pricep asa bine.Nu mai ziceti tampenii gen sa vorbesc cu ea pe facebook, sa ma duc sa ii zic "buna! ce faci?" sau eu stiu ce.Va rog ajutati-ma cu un sfat.Multumesc ca ati citit intrebarea!

5 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Sa stii ca daca te duci direct la ei asa nu merge... trebuie sa te imprietenesti ori cu ea, ori cu baietii de acolo.
Invata si tu sa dansezi asa, gaseste lucruri care te vor apropia de ei si intr-un final sa le castigi increderea si sa devii prieten cu ei.
Apoi iti va fi mai usor sa vorbesti si cu ea. Salut-o, intreab-o ce muzica, filme, carti ii plac, ce face in timpul liber; afla mai multe despre ea.
Asa te apropii din ce in ce mai mult si dupa un timp ii poti spune ca o placi.

| bibilica99 a răspuns:

Incearca sa iesi in evidenta...mai repeta dansuri si invata miscari noi, imbraca-te cu stil, comporta-te ca un tip de gasca da nu genul de tip care e arogant si se crede cel mai tare din parcare stai cu prieteni tai mai apropiati pe langa ea si incearca sa-ti arati usor si rafinat in asa fel incat ca ea sa observe calitatile tale sau incearca sa te bagi in vorba cu cei care danseaza din gasca ei si sa te imprietenesti.dar daca o cunosti cat de cat si sti ce preferinte are axeaza-te pe acelea... sper sa-ti fie de folos sfaturile

| pentrutotdeauna a răspuns:

Incearca sa te imprietesti cu baietii din gasaca ei.asta ar trebui sa fie mai usor.si usor -usor poate ajungi si la ea.si eu sunt cam in aceeasi postura ca tine, dar la mine e si faza k nu suntem in acelasi oras.bafta

| ToXicDanutza11 a răspuns:

Daca tot zici ca ei sunt su dansu' incearac si tu sa dansezi bine inteles unde va sa te vada o sa vada ca si pe tine te intereseaza ce o intereseaza si pe ea si o sa i sari in evidenta o sa incepeti sa vorbiti si paa la urma daca tu incepi sa te pricepi mai bine poate o sa intri in 'gasca aia a lor'

Răspuns utilizator avertizat