| MuchMore a întrebat:

Să încep așa.îmi place de o fată, super drăguță și frumoasă, etc. În fine, vreau să ma gândesc la un joculeț amuzant prin care să îi captez atenția și să o scot din casă. Nu prea agreez genul clasic, adică să îi zic "te plac", vreau ceva să iasă din normalitate și monotonie. Îmi puteți da niște idei? big grin

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Pentru astfel de lucruri trebuie sa cunosti bine fata si sa creezi ceva in functie de personalitatea ei. Eu as invita-o intr-o miniexcursie de o zi, undeva unde sa vada lucruri care o atrag si sa am grija sa se simta foarte bine. Spre exemplu poti sa o duci la Sinaia, vizitati Pelesul (sau Pelisorul), apoi o scoti la un restaurant de buna calitate si o plimbi un pic pe munte. Daca nu esti din zona respectiva, adapteaza la ce ai local.