| Unbreakablle a întrebat:

acum 9 ani m-am intalnit cu o fata la mare. Venea pe aceeasi plaja ca mn si ne-am imprietenit.Toata vacanta la mare din acel an m-am distrat cu acea fata. Apoi cand s-a terminat concediul la mare n-am mai vazut-o sau auzit nimic de ea pana acum.Am gasit-o intamplator pe facebook.Credeti ca isi mai aminteste de mine udupa atata timp daca o bag in seama.As vrea sa fim iar prieteni.As avea nevoie de niste sfaturi pentru ca nu stiu cum sa o abordez.

Răspuns Câştigător
| dragonmagd a răspuns:

Ca femeie îți sfătuiesc să faci în felul următor: împrietenește-te cu ea din nou fără sa ii aduci aminte de vechea voastră relație, dacă totul merge ok, la ceva timp, ca să n-o sperii crezând că ești psihopat îi poți aminti fin gradat. Succes!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. laughing e posibil sa da daca tu tot ti-o amintesti. Da-i totusi mesaj si daca nu realizeaza explica-i cine esti si incerca sa mentii o conversatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte putin probabil sa o mai recunosti.

Poate faci o confuzie.

De curiozitate da-mi Facebook-ul ei.

| dragonmagd a răspuns:

Mă bucur că ți-a fost util sfatul meu. Mă regăsesc în povestea ta, însă de mine s-a apropiat un bărbat cu care n- am avut nici două, știi cum a facut- o? S-a agățat de câteva informații ce le știa despre mine și spunând că și el ale același hobby ca si el adora animalele a țesut fir cu firicel plasa in jurul meu. Medic pentru funda!

| Unbreakablle explică:

Multumesc pentru raspuns dragonmagd cred ca ai dreptate.Voi lua in considerare raspunsul si cred ca chiar asa voi face.

| Unbreakablle explică:

Multumesc pentru raspuns dragonmagd cred ca ai dreptate.Voi lua in considerare raspunsul si cred ca chiar asa voi face.Dar sunt un strain totusi si nu stiu cum as putea sa ma imprietenesc cu ea

| Habarnam2 a răspuns:

Buna! Poti sa încerci sa ii scrii un mesaj si sa ii spui ca esti fata cu care s-a distrat ea la mare, iar daca spune ca nu e ea poti sa ii ceri scuze. Bafta in cautare!